LOLLOL WTFWTF

Nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym 2019.

Nikt nie lub sądów. Dowiedz się więcej o nakazie zapłaty.

Nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym lub w postępowaniu nakazowym.

Witamy w panelu sprzeciw od nakazu zapłaty Conectum Finanse. Sprzeciw od nakazu zapłaty to jedna z najlepszych metod dla osób zadłużonych, dzięki którym można uzyskać odroczenie terminu płatności zobowiązania.
Prostota w złożeniu sprzeciwu. Wystarczy odesłać podpisany sprzeciw od nakazu zapłaty w dwóch egzemplarzach w jednej kopercie na adres sądu. Pamiętajmy o podpisie!

Dlaczego warto składać sprzeciw od nakazu zapłaty?

  • -> zyskujesz co najmniej kilka miesięcy dodatkowego czasu, zanim zapadnie prawomocny wyrok i unikasz na tym etapie egzekucji komorniczej
  • -> dostajesz szansę, że powód wycofa pozew lub nie uzupełni dokumentów w terminie, co jest równoznaczne z umorzeniem postępowania;
  • -> dajesz sobie szanse na uczciwy proces, oparty na dowodach i możliwość umorzenia części nienależnie naliczonych odsetek i kosztów manipulacyjnych;
  • -> dajesz sobie szanse na całkowite pozbycie się długu (umorzyliśmy już zadłużenie kilkudziesięciu Rodzin)

Po złożeniu sprzeciwu od nakazu zapłaty nakaz traci moc i sprawa jest rozpoznawana na etapie sądu rejonowego właściwego dla miejsca zamieszkania pozwanego.

Czy zdarzyło Ci się dostać nakaz zapłaty z e-Sądu lub innego sądu? E-sąd wydaje nakaz zapłaty w Elektronicznym Postępowaniu Upominawczym tzw. EPU. Pozostałe sądy wydają nakaz w zwykłym papierowym postępowaniu upominawczym. Pozwany dysponuje bardzo prostym i wygodnym środkiem prawnym do podważenia wydanego nakazu zapłaty (sprzeciw można złożyć zarówno elektronicznie jak i tradycyjną drogą pocztową.) Pamiętaj: masz 14 dni na złożenie sprzeciwu od daty jego odebrania!

Strona dochodząca roszczenia (powód) kontaktuje się z sądem przez internet składając nakaz zapłaty. Ale nie składa żadnych dowodów!

Natychmiast zgłoś się do nas i uzyskaj bezpłatną poradę i pomoc w złożeniu nakazu zapłaty oraz przygotowaniu sprzeciwu od nakazu zapłaty ! Zrób to teraz!

W przypadku nie złożenia sprzeciwu od nakazu zapłaty w określonym 14-dniowym terminie nakaz zapłaty uprawomocni się. Sąd nadaje nakazowi z urzędu klauzulę wykonalności a powód złoży wniosek do komornika o wszczęcie egzekucji.

Co w przypadku gdy nie ze swojej winy nie złożono sprzeciwu od nakazu zapłaty?

-> w ciągu tygodnia od ustania przyczyny uchybienia terminowi należy złożyć wniosek o przywrócenie terminu oraz uprawdopodobniając okoliczności uzasadniające wniosek. Koniecznie dołączmy również sprzeciw od nakazu zapłaty.

W ostatnich latach coraz więcej osób ma problem z nakazami zapłaty wydawanymi przez sądy zarówno w postępowaniu upominawczym jak i nakazowym. Zajmujemy się tego typu sprawami na terenie całej Polski. Aby uzyskać więcej szczegółów co to jest nakaz zapłaty i jak przygotować sprzeciw zapraszamy tutaj:  Sprzeciw od nakazu zapłaty w elektronicznym postępowaniu upominawczym na Conectum Finanse.

Szczegóły dotyczące koncepcji nakazów zapłaty dostępne są tutaj: e-Sąd Lublin.

Co myślisz?

Napisane przez welivio

WeLivio.pl To się dzieje. Tym się żyje.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

POLL: Na kogo oddasz głos w wyborach do Parlamentu Europejskiego?

Najlepsza inwestycja medyczna na najbliższą dekadę? Marihuana.